DK
Hovedafdeling
søg
Tilmelding
Holdtilmeling
Ugeplan alle hold
Næste Sæson
Events
Kalender
Nyheder
Retningslinjer
Retningslinier for HOG Svømnin
Konkurrence
Info
Velkommen til Konkurrenceafd.
Klubrekorder
Links og Apps
Support
Om os
Afdeling
Instruktører
Hvem er vi?
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Badminton
Fodbold
Håndbold
Svømning
Tennis
Indoor Cycling
Dance
Senior Idræt
Cykling
Aikido
Træner
Alberte Mundt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Haletudser (1-5)
Haletudser (1-6)
Haletudser (1-7)
Haletudser (1-8)
Alexander Nørrevang Løland
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Talenthold (6-1)
Amalie Oehlenschläger Stoltze
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ungeholdet (16-1)
Amalie Steen Holmboe
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Andreas Skovgaard Hald
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Blæksprutter (3-5)
Blæksprutter (3-6)
Blæksprutter (3-7)
Anette Dalum Normann
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aquafitness (10-1)
August Kirkeby
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Konkurrencehold (6-2)
Bertel Juul Skødt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bodil Sloth Nikolajsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Camilla Liao Wienke
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laks (4-5)
Laks (4-6)
Laks (4-7)
Laks (4-8)
Caroline Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Blæksprutter (3-1)
Blæksprutter (3-2)
Blæksprutter (3-3)
Blæksprutter (3-4)
Blæksprutter (3-8)
Blæksprutter (3-9)
Hajer (5-2)
Krabber (2-5)
Krabber (2-6)
Krabber (2-7)
Caroline Buhl Søderberg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aquaspinning (9-1)
Eskild Læssøe Olesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Frederikke Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Krabber (2-1)
Krabber (2-2)
Krabber (2-3)
Krabber (2-4)
Frida Asp Mikkelsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Helene Marie Lanstorp
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hossein Damreyhan
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jens Nørgaard Klausen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Triathlon svømning (14-1)
Karl Johan Felsager Jakobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Blæksprutter (3-10)
Blæksprutter (3-11)
Karl Johan Felsager Jakobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kristian Nørgaard Klausen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laila Raunsø
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Laura Sonnichsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Carlqvist
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lucas Kollerup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Malou Huss
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Marie Work Jespersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aquapower (8-1)
Haletudser (1-1)
Haletudser (1-2)
Haletudser (1-3)
Haletudser (1-4)
Marius Oehlenschlæger Stoltze
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Matilde Work Jespersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hajer (5-1)
Laks (4-1)
Laks (4-2)
Laks (4-3)
Laks (4-4)
Mette Work Jespersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mikkel Buchvardt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Krabber (2-10)
Krabber (2-8)
Krabber (2-9)
Mikkel Laursen Vig
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Milla Sofia Dalgas Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Natasja Nørrevang Løland
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mini Talenthold (6-0)
Nikoline Kellenberger
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Krabber (2-11)
Krabber (2-12)
Nivi Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
No Name
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pernille Findsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Voksensvømning (13-1)
Rasmus Skovgaard Hald
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ruben Meng
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Udspring (15-1)
Sara Kornum Jørgensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sarah Bach Urban
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Silas Kirkegaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Simon Solhøj
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofia Illum Kirkeby
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofie Nysten
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Stine Theilgaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Aguajogging (11-1)
Haletudser (1-10)
Haletudser (1-11)
Haletudser (1-12)
Thor Lind Dürr
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Viola Bové
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kasper Wissendorf
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Adventure Svømning (7-1)
Instruktør
Alexander Nørrevang Løland
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Talenthold (6-1)
August Kirkeby
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Konkurrencehold (6-2)
Caroline Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Blæksprutter (3-1)
Blæksprutter (3-2)
Blæksprutter (3-3)
Blæksprutter (3-4)
Blæksprutter (3-8)
Blæksprutter (3-9)
Hajer (5-2)
Krabber (2-5)
Krabber (2-6)
Krabber (2-7)
Mikkel Buchvardt
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Krabber (2-10)
Krabber (2-8)
Krabber (2-9)
Natasja Nørrevang Løland
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mini Talenthold (6-0)